• Medewerkers

Groepen

1/2A

Christa Schiebroek

Christa Schiebroek

Leerkracht

Ingrid van Zonneveld

Ingrid van Zonneveld

Onderwijsassistent

Marleen Fiagbe

Marleen Fiagbe

Onderwijsassistent

Nynke Okkerse

Nynke Okkerse

Leerkracht

1/2B

Judith de Jong

Judith de Jong

Onderwijsassistent

Miranda van Dam

Miranda van Dam

Leerkracht

Mirjam Stoter

Mirjam Stoter

Onderwijsassistent

Monique Meerlo

Monique Meerlo

Leerkracht

1/2C

Annemieke Kozijn

Annemieke Kozijn

Onderwijsassistent

Jeannette Kamperman

Jeannette Kamperman

Leerkracht

Jolanda Bak

Jolanda Bak

Leerkracht

Judith de Jong

Judith de Jong

Onderwijsassistent

3

Hayat el Kasimi

Hayat el Kasimi

Onderwijsassistent

Ingrid van Adrichem

Ingrid van Adrichem

Leerkracht

Manon van Limbergen

Manon van Limbergen

Onderwijsassistent

Mirjam Stoter

Mirjam Stoter

Onderwijsassistent

4

Esmee van der Sluis

Esmee van der Sluis

Leerkracht

Fie Groenendijk

Fie Groenendijk

Onderwijsassistent

Hayat el Kasimi

Hayat el Kasimi

Onderwijsassistent

Manon van Limbergen

Manon van Limbergen

Onderwijsassistent

Marianne de Visser

Marianne de Visser

Leerkracht

Mirjam Stoter

Mirjam Stoter

Onderwijsassistent

5/6 B

Carien Slagter

Carien Slagter

Leerkracht

Cathelijne de Vogel

Cathelijne de Vogel

Leerkracht

Esther Klijn

Esther Klijn

Onderwijsassistent

Hayat el Kasimi

Hayat el Kasimi

Onderwijsassistent

Irene van Tok

Irene van Tok

Onderwijsassistent

5/6 A

Esther Klijn

Esther Klijn

Onderwijsassistent

Hanna Willems

Hanna Willems

Leerkracht

Hayat el Kasimi

Hayat el Kasimi

Onderwijsassistent

Irene van Tok

Irene van Tok

Onderwijsassistent

Nienke van Rens

Nienke van Rens

Leerkracht

7/8

Cathelijne de Vogel

Cathelijne de Vogel

Leerkracht

Esther Klijn

Esther Klijn

Onderwijsassistent

Hayat el Kasimi

Hayat el Kasimi

Onderwijsassistent

Irene van Tok

Irene van Tok

Onderwijsassistent

Thom de Jong

Thom de Jong

Leerkracht

Medewerkers schoolbreed

Gerda Graafland

Gerda Graafland

Remedial Teaching

Stagiaires

Stagiaires

gedurende het gehele schooljaar

Management

Lidewij Zwamborn

Lidewij Zwamborn

Teamleider

Simone Graafland

Simone Graafland

Teamleider

Zorgmedewerkers

Gerben Bochove

Gerben Bochove

Schoolmaatschappelijk werk

Helen Koerts

Helen Koerts

Intern begeleider

Rianne Hoogendoorn

Rianne Hoogendoorn

Orthopedagoog

Wilja de Vries

Wilja de Vries

Intern begeleider

Administratie

Linda Engelman

Linda Engelman

Administratief/ secretarieel ondersteuner

Schoolmaatschappelijk werk

Gerben Bochove

Gerben Bochove

Schoolmaatschappelijk werk

Fysiotherapeut en vakleerkracht bewegingsonderwijs

Marleen Ockerse

Marleen Ockerse

Fysiotherapeut

Rinaldo Derksen

Rinaldo Derksen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Logopedisten

Charlotte van der Mijle

Charlotte van der Mijle

Logopedist

Conny van den Brink

Conny van den Brink

Logopedist

Jojanneke van Vuren

Jojanneke van Vuren

Logopedist

Lisanne van Dam

Lisanne van Dam

Logopedist

Romy Verkerk

Romy Verkerk

Logopedist in opleiding

Yasmin Hollestein

Yasmin Hollestein

Logopedist

Algemeen

Daphne Sterkenburg

Daphne Sterkenburg

Leerkracht

Jolanda Bak

Jolanda Bak

Onderwijsassistent

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.